تاپ صدا

دانلود آهنگ جدید ، آلبوم های ایرانی ، فیلم و سریال ایرانی با لینک مستقیم در تاپ صدا ، فول آلبوم ، موزیک جدید

خانه دانلود آهنگ دانلود آلبوم دانلود موزیک ویدیو دانلود فیلم دانلود سریال تماس با ما
مشاهده سریع

آهنگ های برتر ماه ›

آهنگ های برتر ماه بازگشت ‹

در یک نگاه

آخرین آهنگ های روز های اخیر ›

آخرین آهنگ های روز های اخیر بازگشت ‹

- تعداد آراء 77 نفر

سامان ویلسون

Saman wilson

  • آهنگ 8
  • آلبوم 0
  • ویدیو 0

درباره خواننده

سامان ویلسون یکی از رپرهای معروف ایرانی است که گفته می شود پایه گذار سبک رپ گانگستری است و یکی از خوانندگان گروه زدبازی بوده است و این گروه را به همراه مهراد هیدن راه اندازی کرده است.

جدا شدن از گروه زدبازی

او پس از مدتی بنا بردلایلی از گروه زدبازی جدا شد. او به همراه مهراد هیدن در اوایل دهه ۸۰ شمسی با کمک مهراد هیدن در لندن گروه زدبازی را راه اندازی کرده بودند. پس از جدایی از این گروه از موسیقی هم کناره گیری کرد.

 

خداحافظی از موسیقی

سال ۱۳۸۶ او به صورت غافل گیرانه در ترانه تابستون کوتاهه خواند که با اجرای ورس آخر آ عملا از گروه خداحافظی کرد.

پایه گذار رپ فارسی

سامان ویلسون در کنار مهراد هیدن و سروش هیچ کس جزو پایه گذاران اصلی رپ فارسی است.

 

بازگشت به دنیای موسیقی

اوایل خرداد ماه سال ۹۳ شایعاتی مبنی بر دوباره خواندن سامان ویلسون در زدبازی قوت گرفت که صحت آن مشخص نشد و در اسفند سال ۹۳ مهراد هیدن در صفحه اینستاگرام پستی مبنی بر پایان دادن به شایعات منتشر کرد و خبر از بازگشت ویلسون داد.

در تاریخ ۲۷ فوریه سال ۲۰۱۵ سامان با آلبوم بزرگ باز به عرصه موسیقی بازگشت. مهراد هیدن به عنوان خواننده ثابت و سهراب ام جی، آرش دارا، تارا صلاحی، کیارش و سیامک به عنوان خواننده مهمان در این آلبوم حضور دارند.

 

دلیل جدا شدن سامان ویلسون از زدبازی

دلیل اصلی جدایی وی از زدبازی مشکلات خانوادگی و خصوصی بود وی در بهار۹۷ دوباره به رپ بازگشت و ابتدا ترکی با سهراب ام جی به نام (صد تا یه غاز) ساخت که دیس به شاخ‌های مجازی بود و ترک بعدی هم با همکاری سهراب ام جی به نام (همه چی هست) در مرداد منتشر شد که آهنگسازی هردو به عهده خشایار SR است.

 

حواشی سامان ویلسون و رضا پیشرو

در مورد این خواننده حواشی زیادی وجود دارد که یکی از آنها رابطه با رضا پیشرو خواننده رپ فارسی در سال های ۸۳ تا ۸۵ است که این درگیری را می توان در آهنگ های دیس بک و اثر منفی مشاهده کرد. در این آهنگ از فحض و کلمات رکیک استفاده شده است.

آهنگ سوگر ددی Sugar Daddy از رضا پیشرو و شایان آسفالت هم دیس ترکی بود به سامان ویلسون و تیکه هایی هم به سهراب ام جی، که روز تولد سامان ویلسون منتشر شد که به گفته شایان آسفالت کادوی تولدشان به سامان ویلسون بود: «تولدت مبارک، اینم کادوش» که البته ویلسون بعدها پاسخ آنها را داد.

 


 

لیست موزیک های سامان ویلسون :

حرف مفته

دردسر

میرسم

پاشو

خورشید

فردا

وایسا

همین کارا

تند نرو

امروز نه

یکی دیگه

بی تاب

کافی نیست

بریزم بهم

پشت دست

گل اقا

بزرگ

ادامه مطلب...